Terapia Światłem i Kamieniami szlachetnymi

W dniach 26.08 - do 4.09.2017 r. będziemy gościli w Polsce znakomitą specjalistkę Terapii Światłem i Kamieniami Szlachetnymi - Ekaterinę Grabenko, która wykonała ponad 3500 sesji terapeuycznych

Zgodnie z życzeniem Maharishiego Mahesh Yogi Terapia Światłem i Kamieniami Szlachetnymi (MLG) jest obecnie wdrożona na całym świecie jako jeden z ważnych elementów Ajurwedy Maharishiego

W Ajurwedzie mikrokosmos jest uważany za odbicie makrokosmosu - jednostka jest zwierciadłem wszechświata. Pięć elementów: ziema, woda, ogień, powietrze i przestrzeń znajdują się zarówno w naturze jak i w naszym ciele.

ZAPISY tutaj

Kamienie szlachetne były wykorzystywane najwcześniej przez Ajurwedę, ze względu na ich właściwości.Specjaliści  Ajurwedy  zalecali kamienie promujące szczęście, spełnienie pragnień, idealne zdrowie oraz rozwój wyższych stanów świadomości.

Ta unikatowa technologia łączy nowoczesną wiedzę o świetle i klejnotach ze starożytną nauką wedyjską, taką jak Ajurweda Maharishiego i Jyotish Maharishiego.CO DIEJE SIĘ PODCZAS SESJI ?
Maharishiego Terapia Światłem i Kamieniami Szlachetnymi jest odżywczym, przyjemnym doświadczeniem. Najpierw twój terapeuta MLG wybierze klejnoty, które najlepiej odpowiadają twojemu systemowi psycho-fizycznemu.Niektórzy mówią, że czują się jak w kąpieli w ciepłym, złotym świetle, które czyści zmęczenie i stres. Inni mówią o uspokojeniu, odczuciu chłodzenia. Uniwersalnym doświadczeniem jest cisza i spokój.

JAK TO DZIAŁA
Maharishiego Terapia Światłem i Kamieniami Szlachetnymi polega na naświetlaniu określonych obszarów ciała miękkim, spójnym światłem, które przeszło przez wysokiej jakości kamienie szlachetne, takie jak diamenty, szmaragdy, rubiny, niebieskie szafiry i żółte szafiry. Sesje są przyjemne, głęboko relaksujące oraz odmładzające dla umysłu i ciała.

Unikatowa, perfekcyjnie uporządkowana krystaliczna struktura molekularna, charakterystyczny kolor i emitowane światło każdego kamienia szlachetnego powodują równowagę i odżywcze działanie dla umysłu, ciała i emocji. To specyficzne światło emitowane przez klejnoty wypełnia wewnętrzną inteligencję organizmu i przywraca równowagę w układzie nerwowym.

KORZYŚCI Z TERAPII

  • relaks i rewitalizacja dla ciała i umysłu
  • większa energia
  • wewnętrzny spokój i szczęście
  • zrównoważenie systemu nerwowego
  • rozwój pełnego potencjału umysłu
  • poprawa percepcji
  • rozwój świadomości
  • lepszy sen
  • zmniejszenie bólu w chorobach przewlekłych
  • pozbycie się traumy emocjonalnej
CENA JEDNEJ SESJI TERAPEUTYCZNEJ ( 1 - 1,5 godziny) wynosi 180 zł
( dla maksymalnych korzyści zaleca się 3 sesje następujące po sobie przez 3 kolejne dni)
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !

Kontakt tel. Katarzyna Michałowska 509 096 880, Andrzej Michałowski tel.508 322 277

ZAPISY tutaj